zaoralfJuchů! Nejtěžší věc s cepíny! Zkoušel jsem to s přestávkami už před dvěma roky, ale nikdy na to nebyla ta správná forma. Až teď. Poslední krok do napojení do Dynotopie je fakt peklo. D11+
1
PP
15.01.2023
Juchů! Nejtěžší věc s cepíny! Zkoušel jsem to s přestávkami už před dvěma roky, ale nikdy na to nebyla ta správná forma. Až teď. Poslední krok do napojení do Dynotopie je fakt peklo. D11+