siskaNo vida, jeden z nejstarších jurských restů se poroučí do propadliště dějin. V roce 1999 jsem to zkoušel s Karlosem v začátcích devětmínuskové jurské éry. Lehký spodek. Přes převis dva silové tahy (božská patka pomůže). Pak klasicky trpasličí krok, kde mi chybělo z dobrých nohou pár cenťáčků do chytů.A v úspěšném pokusu si to člověk nechce pokazit, tak chvíle stepování a přemlouvání ke stoupnutí do horších stupů a dynamickému nátahu. Takže nakonec spokojenost.
9-
PP
11.08.2013
No vida, jeden z nejstarších jurských restů se poroučí do propadliště dějin. V roce 1999 jsem to zkoušel s Karlosem v začátcích devětmínuskové jurské éry. Lehký spodek. Přes převis dva silové tahy (božská patka pomůže). Pak klasicky trpasličí krok, kde mi chybělo z dobrých nohou pár cenťáčků do chytů.A v úspěšném pokusu si to člověk nechce pokazit, tak chvíle stepování a přemlouvání ke stoupnutí do horších stupů a dynamickému nátahu. Takže nakonec spokojenost.