Zdenál.FNechtěný prvovýstup, lezení ve sračkách, bál jsem se, že zabiju jističe a posléze mě. Výlez je za odměnu, člověk se musí nadechnout, vzít vřes u kořínku a nemyslet na případný pád do obhozu za hýbající se věžičku. Celkově špatně zajistitelná druhá půlka
6
OS
15.04.2023
Nechtěný prvovýstup, lezení ve sračkách, bál jsem se, že zabiju jističe a posléze mě. Výlez je za odměnu, člověk se musí nadechnout, vzít vřes u kořínku a nemyslet na případný pád do obhozu za hýbající se věžičku. Celkově špatně zajistitelná druhá půlka