zaoralfPeklo punk! Skok mi zase klasicky vůbec nešel. Vršek vymyšlen zprava (mono jsem bral LR). Za mě poctivé. Zajímavé to bude propojit se Svištipilkou (9?).
9-/9
PP
15.03.2022
Peklo punk! Skok mi zase klasicky vůbec nešel. Vršek vymyšlen zprava (mono jsem bral LR). Za mě poctivé. Zajímavé to bude propojit se Svištipilkou (9?).