Artieteda u toho 2.Q je to fakt technika parádní, nakonec jsem to nějak vyvlnil, ale s posezem. Mezi 1. a 2.Q smyce tutovice, nutno prodloužit, by to netřelo! Ostré hrany u dříků, bacha!
VIIIb
AF
30.07.2017
teda u toho 2.Q je to fakt technika parádní, nakonec jsem to nějak vyvlnil, ale s posezem. Mezi 1. a 2.Q smyce tutovice, nutno prodloužit, by to netřelo! Ostré hrany u dříků, bacha!