marenaspolečný nástup s lišejníky jsem sice už lezl, ale teprve vršek je za těch 7 celých, moc pěkné, Standa mi to skvěle vyradil
7
flash
05.05.2016
společný nástup s lišejníky jsem sice už lezl, ale teprve vršek je za těch 7 celých, moc pěkné, Standa mi to skvěle vyradil
zaoralfBouldr dole jsem znal z Lišejníků. Vršek na OS.
7
PP
05.06.2016
Bouldr dole jsem znal z Lišejníků. Vršek na OS.
AKa bude vedro vedroucí, lesy shoří, zůstanou jen holá skaliska.. podmínka ovšem, už jen v lednu.. jinak pěkná cesta, vzhledem k počasí hraniční obtížnost, ach jo
7
RK
26.07.2018
a bude vedro vedroucí, lesy shoří, zůstanou jen holá skaliska.. podmínka ovšem, už jen v lednu.. jinak pěkná cesta, vzhledem k počasí hraniční obtížnost, ach jo