Od chvíle, kdy jsem vložil cestu co už tu byla v databazi(třeba ve formálně jiné oblasti, nebo sektoru atd...). Dám vždycky napřed vyhledat název cesty-je to myslím užitečné.
Zapsal: feferon, 18.04.2005 15:39:55
jo to je, myslim ze jsem ji tam v kladal ja. A v tech oblastech je trosku bordel.
Zapsal: steep, 18.04.2005 18:42:37
Bordel si v tom děláte tak trochu sami, neboť většinou mícháte dohromady sektory, oblasti a polohu.Chce se to nad tím třošku víc zamyslet.:-).