KrvákPrvním pokusem jsem vypadl kousek pod topem. Hodně mi to mrzí, dlouho jsem tam váhal. Neodhodlal jsem se zvednout vysoko levou nohu a mezitím mi došly síly. Napodruhé na pohodu. Impozantní cesta, jen na začátku s ostrými chyty.
6c
PP
25.03.2024
Prvním pokusem jsem vypadl kousek pod topem. Hodně mi to mrzí, dlouho jsem tam váhal. Neodhodlal jsem se zvednout vysoko levou nohu a mezitím mi došly síly. Napodruhé na pohodu. Impozantní cesta, jen na začátku s ostrými chyty.