MihalNektery veci nechapu, spodek ztezka kroklej, zbytek¨se mi zdal v klidu. V pokadu jsem se totlane rostrelil ve spodku pri cvakani 36. LR na upadnuti. Pak kazdej krok na pad, uplne jsem zapomnel program, jedna lista se mi schovala pod presku a ja lezl zase OS, ve svylezu z previsu jsem mel zase slepotu a do dobry kapsy jsem doslova spadnul, kdyz mi tam ruka ujela uz v padu. Jak tohle muze byt za + a hotlajna za bejdo???
8+
PP
26.06.2016
Nektery veci nechapu, spodek ztezka kroklej, zbytek¨se mi zdal v klidu. V pokadu jsem se totlane rostrelil ve spodku pri cvakani 36. LR na upadnuti. Pak kazdej krok na pad, uplne jsem zapomnel program, jedna lista se mi schovala pod presku a ja lezl zase OS, ve svylezu z previsu jsem mel zase slepotu a do dobry kapsy jsem doslova spadnul, kdyz mi tam ruka ujela uz v padu. Jak tohle muze byt za + a hotlajna za bejdo???