majklOd začátku co jsem do toho vlez vim že to neni cčko a i když mě to stálo mrak zbytečnejch pokusů,nervů a času s respektem ke všem přelezcům cejtim to spíš takhle. Dneska z první:) Konečně frito a koleno začíná fungovat:)
10+
PP
17.11.2014
Od začátku co jsem do toho vlez vim že to neni cčko a i když mě to stálo mrak zbytečnejch pokusů,nervů a času s respektem ke všem přelezcům cejtim to spíš takhle. Dneska z první:) Konečně frito a koleno začíná fungovat:)