Pěkná cesta!
Cvaknutí 2k. není tak těžký, ale musí se prodloužit.
Podobná obtíž, jako Kyselé Rybičky, Estivace apod.
Opatrně ať se neulomí madlo pod prvním kruhem, pak by to XIb i těžší mohlo být.
novakjaTři návštěvy, při první prolez a pak déšť, druhou jsem nikdy neprebil první bouldr a dnes na třetí se štěstím vylezeno, obtíž dela cvakani druhého kruhu, jinak bych nechal jen XIa, čas ukáže
XIa/XIb
PP
23.07.2024
Tři návštěvy, při první prolez a pak déšť, druhou jsem nikdy neprebil první bouldr a dnes na třetí se štěstím vylezeno, obtíž dela cvakani druhého kruhu, jinak bych nechal jen XIa, čas ukáže