Mihalminule jsem byl nakej silnejsi a os jsem zkazil ve vylezu. Ted jsem zaboha nemohl udelat prvni 2 shybovaci kroky. Bolelo me rameno a tak, ale nakonec jsem to rozhybal
6B
solo
25.08.2012
minule jsem byl nakej silnejsi a os jsem zkazil ve vylezu. Ted jsem zaboha nemohl udelat prvni 2 shybovaci kroky. Bolelo me rameno a tak, ale nakonec jsem to rozhybal