Pěkně kluci.. Muselo tam být v sobotu nádherně. Nebudete mít z tohodle boulderu nějaké videjko, nebo foto. Zajímal by mne rozdíl kudy vede Fistule a tohle. Díky.
Zapsal: MartinS, 07.03.2011 13:02:36
Díky, no nebylo to úplně ideální, chyty trochu jely, bylo totiž pod mrakem, video nemáme, ale fotky ti můžu na mejl poslat :)
Zapsal: Štěpán Stráník, 07.03.2011 13:11:45
Nádhera. 10 silových kroků po velkých "příjemných" chytech v 30° převislé desce. Jeden z top boulderů Petrohradu. Úplně jak ve Švajcu.
Zapsal: MartinS, 09.03.2011 11:56:57
Přesně. Jen s těma velkýma chytama, bych byl trochu při zemi :)
Zapsal: Štěpán Stráník, 09.03.2011 12:18:35
Taktéž souhlasím,je to skvělej boulder. Chtělo by to na Petrohradě víc takových:-)
Š StráníkParádní silovej boulder, kroky jsem musel řešit malinko jinak, ale nejtěžší bylo dát přesně pravou patu a zabrat za levou ruku těžkým fixem do lišty, pak se dá taky ještě spadnout, je to dost vyrovnanej boulder v převislý desce, výška určitě výhodou...
8A
solo
04.03.2011
Parádní silovej boulder, kroky jsem musel řešit malinko jinak, ale nejtěžší bylo dát přesně pravou patu a zabrat za levou ruku těžkým fixem do lišty, pak se dá taky ještě spadnout, je to dost vyrovnanej boulder v převislý desce, výška určitě výhodou...
Džanglipro jedince s mojí výškou je to osumá asi přesnější...jinak nádhernej boulder!
8A
solo
04.03.2011
pro jedince s mojí výškou je to osumá asi přesnější...jinak nádhernej boulder!