ŠpicálNástup těžkej - jde kus sokolem ale jak pak přejít do spáry..
5.11d
-
06.10.2017
Nástup těžkej - jde kus sokolem ale jak pak přejít do spáry..
hans1996V evropě a hlavně v čr neumíme lézt těžké spáry. To co by bylo v evropě 7b+ a v chamonix 7c je v améru 7a. Hlavně že se posmíváme japonské repre že neumí lézt jamy....
5.11d
OS
27.03.2019
V evropě a hlavně v čr neumíme lézt těžké spáry. To co by bylo v evropě 7b+ a v chamonix 7c je v améru 7a. Hlavně že se posmíváme japonské repre že neumí lézt jamy....