DamajdaMoc hezký lezení! Na dolez jsem čekal všelicos, ale líbilo se mi to na pohled. Je to spíš vytrvalostní, jak je to převislé. Spodek tak 6c po madlech, rest a pak 2 metry boulder. Vršek jsem se blbě postavil v plotně a málem to dojebal :D
7a+
flash
29.08.2024
Moc hezký lezení! Na dolez jsem čekal všelicos, ale líbilo se mi to na pohled. Je to spíš vytrvalostní, jak je to převislé. Spodek tak 6c po madlech, rest a pak 2 metry boulder. Vršek jsem se blbě postavil v plotně a málem to dojebal :D