DamajdaDalší krásná cesta! V OS pád metr pod slaňákem, škodááá... na druhý pokus už je znát únava, ale vyšlo to! Vršek je záludnej a ty výšlapy jsou prostě strašný. Spíš 7b?
7b+
PP
29.08.2024
Další krásná cesta! V OS pád metr pod slaňákem, škodááá... na druhý pokus už je znát únava, ale vyšlo to! Vršek je záludnej a ty výšlapy jsou prostě strašný. Spíš 7b?