krabŠel jsem si to původně jen prolézt a připomenout kroky s tím, že dám později pokus.Lezu, lezu a najednou jsem po prvním cruxu, spočnu ve dvouprstovce u háku, vypálim spárku levou a v tranzu pálím pravou oblinu. Pošoupnu pravou nohu, levou ruku střelim do dvouprstovky a je posekáno! Poslední kruh jsem jen nadlezl a slezl.Nevzal jsem si smyčky... Úžasný den! Klasu nechávám jak je.Vim že to Xb není, ale na druhou stranu 7c fr. by to být mohlo.
Xb
RP
26.03.2017
Šel jsem si to původně jen prolézt a připomenout kroky s tím, že dám později pokus.Lezu, lezu a najednou jsem po prvním cruxu, spočnu ve dvouprstovce u háku, vypálim spárku levou a v tranzu pálím pravou oblinu. Pošoupnu pravou nohu, levou ruku střelim do dvouprstovky a je posekáno! Poslední kruh jsem jen nadlezl a slezl.Nevzal jsem si smyčky... Úžasný den! Klasu nechávám jak je.Vim že to Xb není, ale na druhou stranu 7c fr. by to být mohlo.
Komíňákjistil Domčus. Na druhej na pohodu, ale nějak se mi to nezdálo. Moc lehký. Tak jsem si zakázal hranu spáry vlevo a jel furt jen stěnou po dirkach. Takhle abečko. Jednou jsem tam ještě jebnul
Xa/Xb
PP
05.09.2023
jistil Domčus. Na druhej na pohodu, ale nějak se mi to nezdálo. Moc lehký. Tak jsem si zakázal hranu spáry vlevo a jel furt jen stěnou po dirkach. Takhle abečko. Jednou jsem tam ještě jebnul