VasekdegammaZkroknuto už někdy před rokem, když sem lezl Inferno II. Pořád byly ale dírky zavlhlý a nešlo to lízt na kusovku.
Musel sem si počkat na mráz a najednou to šlo krásně spojit :)
7C
solo
11.01.2025
Zkroknuto už někdy před rokem, když sem lezl Inferno II. Pořád byly ale dírky zavlhlý a nešlo to lízt na kusovku.
Musel sem si počkat na mráz a najednou to šlo krásně spojit :)