molda78Tak tady už OS nevyšel nahoře těžší než cesta vedle bouldrik přes prstovou dírku,ale hluboká a dobrá tak na druhý pokus vylezene, ale dřina pro mě
7a
PP
20.03.2025
Tak tady už OS nevyšel nahoře těžší než cesta vedle bouldrik přes prstovou dírku,ale hluboká a dobrá tak na druhý pokus vylezene, ale dřina pro mě