Tak se konečně nahoře urval ten plátek, tak už je to tak za těch 7A :-)...takže jsem pro aby si to každý zopáknul, teda kromě Jirky Siky, jak tak koukam...
Zapsal: j.s., 07.07.2006 21:00:08
hm... zdálo se mi, že to bylo nějaké lehké... ale na vlčí kopec už nepojedu:)
Zapsal: adam, 20.07.2006 21:19:02
Divný, i když se to urvalo, tak je to v novém průvodci za 6B+. Takže i Jirka:)))
relictentokrát na první pokus, ale z bočáků jsem šel levačkou do takového divno stisku s palcem na hranou. Pak plác PR doprava. Rovnou z bočáků bych to za 7A klidně viděl.
6B+
solo
14.12.2013
tentokrát na první pokus, ale z bočáků jsem šel levačkou do takového divno stisku s palcem na hranou. Pak plác PR doprava. Rovnou z bočáků bych to za 7A klidně viděl.
ondraspeknej hajbolek, nejdriv mi to prislo tezky, ale jde jenom o to chvili podrzet horsi chyty, zvednout nohu a rychle placnout hranu, ktera bere, pak jeste vylez je trochu expo, ale tam uz si clovek nedovoli spadnout :)
6B+
solo
14.12.2013
peknej hajbolek, nejdriv mi to prislo tezky, ale jde jenom o to chvili podrzet horsi chyty, zvednout nohu a rychle placnout hranu, ktera bere, pak jeste vylez je trochu expo, ale tam uz si clovek nedovoli spadnout :)