ValmarŠtěrkové lože byl dnes hlavní cíl. Shozy zde na lezci mě dost udivují. podle mne je už ten mantl 5B o dost těžší. lože pak 7A mi přijde rozhodně poctivé. Asi záleží jak se to dolézá. Na jaře jsem to lezl s nachlazením, to nepustilo,dnes jsem zase hodinu sušil ten výlez tedy tento boukder. rouhodne super linka. 5x jsem.spadl úplně ve výlezu v tomhle "5B".. Musim jestě zajet.
5C+
solo
12.07.2025
Štěrkové lože byl dnes hlavní cíl. Shozy zde na lezci mě dost udivují. podle mne je už ten mantl 5B o dost těžší. lože pak 7A mi přijde rozhodně poctivé. Asi záleží jak se to dolézá. Na jaře jsem to lezl s nachlazením, to nepustilo,dnes jsem zase hodinu sušil ten výlez tedy tento boukder. rouhodne super linka. 5x jsem.spadl úplně ve výlezu v tomhle "5B".. Musim jestě zajet.