pěkné. leč poslední třičtvrtě metru jsem nepochopil.
Zapsal: Lukas B., 21.08.2006 09:15:26
Kdyz jsem to lezl poprve, tak me to navedlo od druhyho kruhu vzhuru do mensi plotny a zde traverzem doprava do spáry (2 mm smycka o tycku z vrcholovky), ve spare jsem uz nic nezalozil a pri pomysleni na vypadnuti tak metru pod slanakem mi naskakovaly bobky z mozne podlahy. Mozna jsme udelali variantu, nevim. Jinak ten vylez nad 3.kruhem je doopravdy švanda :-)
U 3.K to navádí lehce zprava přes kapsy, které berou na pravačku. Blbě se to přebírá a dost zatejká. Já šel raději přímo okolo kruhu za mizerný chyt na levou, nohu až na ošlapanou polici a dlouhý krok nahoru. Sasko VIIIa/b