No nevím,čím ty boudery ostatní čistí, ale klíčové chyty jsou větší, teď myslím max 6C :)
Zapsal: Štěpán Stráník, 13.05.2009 21:55:10
co používáš na čištění písku?
Zapsal: , 13.05.2009 23:29:56
Zubní kartáček :)
Zapsal: Štěpán Stráník, 14.05.2009 08:40:15
nepodařilo se mi dostat se do nástupu Letu střemhlav. pokud se to jde z té oblé lišty do velké spoďodíry bez čehokoliv jiného nahoře, tak mi to přijde jako pěknej kotel.možná to chce podmínku, bylo teplo