Sorry teď jsem zjistil že jsem to blbě zapsal.Chybka.
Zapsal: Rad, 02.12.2006 21:01:13
To je v poho, ja jen až zase budeš na Vlčáku řádit, tak ať to píšeš už správně. Jo ještě hodnocení znamená, jak moc se ti boulder líbil, já jen abych věděl, co si mám dát :-)
Zapsal: JirkaS, 02.12.2006 21:33:16
Jo bylo to tam dobré.Boulder je to celkem pěknej,a vzhledem k uplně pitomému startu (pro vyšší lidi) si ho trpajziíci jako já zamilovali.Výlez je parádní bazéňák ze stropu.