TomasoKolik to má jištění? 1-2? První v 15? :) Už si moc nevzpomínám, ale myslím, že zemovka jak blázen, Šárka na mě křičela, ať slezu, nebo si cvaknu něco z vedlejší cesty? :) Jo, tak nějak to být mohlo. Morál jak prase. Samozřejmě nejtěžší krok bez jištění, chyba = zem a rakev
6-
OS
20.04.2014
Kolik to má jištění? 1-2? První v 15? :) Už si moc nevzpomínám, ale myslím, že zemovka jak blázen, Šárka na mě křičela, ať slezu, nebo si cvaknu něco z vedlejší cesty? :) Jo, tak nějak to být mohlo. Morál jak prase. Samozřejmě nejtěžší krok bez jištění, chyba = zem a rakev