sulgyPěkná cesta spárkou a po pěkných chytech, vrch je dost morálový (mírně převislý), vhodné tam vrznout jednoho frienda... Super lezení!
6-
OS
21.07.2007
Pěkná cesta spárkou a po pěkných chytech, vrch je dost morálový (mírně převislý), vhodné tam vrznout jednoho frienda... Super lezení!
1603Supr cesta, taková italská mi přišla. Nevím proč, ale prostě jsem měl furt takovou asociaci:-)Možná to klima...;-) Tahal Martin, šel jsem na druhém.
6-
RC
21.07.2007
Supr cesta, taková italská mi přišla. Nevím proč, ale prostě jsem měl furt takovou asociaci:-)Možná to klima...;-) Tahal Martin, šel jsem na druhém.