pavelllAktuálně si podobné cesty vyloženě užívám. Je třeba se trochu zapotit a při tom je to vyloženě pro radost. Moc pěkné madlování přes převis, nahoře jeden těžší šáh přes oblý sokol.
6
OS
07.07.2021
Aktuálně si podobné cesty vyloženě užívám. Je třeba se trochu zapotit a při tom je to vyloženě pro radost. Moc pěkné madlování přes převis, nahoře jeden těžší šáh přes oblý sokol.