Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 9.H2 11019 10.Klapal 10984 11.Stráník 10977 Bouldry: 9.Stráník 10400 10.Pařík 10350 11.Novák 10350 Hory: 4.Černý 6468 5.Bloudek 6420 6.Hlahulek 6350
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Contact
🏠 Home Forum Classifieds Photos Routes Rankings Guide Maps Diaries 👤 Login 📝 Register 🇨🇿 Česky 🇬🇧 English ✓ Komentáře
Silový sokolík se spolehlivým jištěním (hodiny kruh). Klíčový je překrok do závěrečného rajbasu.Zapsal: datl , 00.00.0000 00:00:00 Pavle píšeš si ji 2x OS! ???Zapsal: Cipis , 04.09.2006 12:33:01 Nahoře jsem měl ruce dvakrát takový :-),ale musím říct,že pro mě bylo horší cvaknout první kruh než překročit do prava na rajbas :-) Dřív ten kruh bycl tak cca 30cm blíž k tomu sokoloj tak to by bylo v klid ale ted jě dál a člověk neví jak se tam má postavit :-)Zapsal: Kalda, 08.07.2007 00:33:56
Dal bych tomu VIIIa, převísek nad 2. kruhem je opravdu výživný, bandasky tam člověk má jak Pepek námořník a nacpat se do toho žlabu není vůbec sranda.Zapsal: Mikeš , 01.09.2008 19:13:29 na VIIc mě to přišlo taky docela svižnýZapsal: honza, 17.06.2018 22:06:24
Tahle cesta je na VIIc těžká Zapsal: gorbi, 30.08.2018 19:33:16
I agree to the processing of personal data .
Přelezy
moták VIIc AF 03.07.1999
exak VIIc RP 20.09.2003
Ádr VIIc OS 09.10.2005
patapufa VIIc OS 07.05.2006
hodny kuba VIIc AF 08.05.2006
Pfeifer Pavel VIIc OS 20.07.2006
Pfeifer Pavel VIIc OS 02.08.2006
mikina VIIc OS 25.06.2007
Kaldic VIIc RP 01.07.2007
mikes Těžký v převise nad 2. kruhem ▾ VIIc OS 30.08.2008
Těžký v převise nad 2. kruhem
masrecht VIIc - 30.08.2008
qetak ty data si fakt nepamatuju davam proto vsechny stejny
nektery cesty sem lezl xkrat ▾ VIIc OS 09.05.2009
ty data si fakt nepamatuju davam proto vsechny stejny
nektery cesty sem lezl xkrat
drontek VIIc RP 14.06.2009
wolfun VIIc RP 27.07.2009
dusa VIIc RC 27.08.2009
šamony do těch vlhkých děr se mi vůbec nechtělo, nakonec Pivoš poradil popolézt ještě výš a traverzovat o metr dál. Paradoxně to tam výš sám nedal. ▾ VIIc AF 25.04.2010
do těch vlhkých děr se mi vůbec nechtělo, nakonec Pivoš poradil popolézt ještě výš a traverzovat o metr dál. Paradoxně to tam výš sám nedal.
Mihel VIIc AF 24.05.2012
MartasCT VIIc OS 23.08.2012
Berťas VIIc OS 08.07.2014
Ciba VIIc OS 07.06.2016
Marczany VIIc OS 30.06.2016
Drat3k VIIc OS 10.07.2016
AdamFS VIIc RC 28.08.2016
Toupis pěkná cesta,traverz těžší jeden krok ▾ VIIc OS 15.08.2017
pěkná cesta,traverz těžší jeden krok
loukast VIIc AF 25.05.2018
honza k. VIIc OS 17.06.2018
Kubys88 VIIc OS 13.10.2018
dom dolezl sem nateklej až na polici, dobře stál a odpočíval, když mi nečekaně smekla pravá noha a opral sem to do hodin... ▾ VIIc AF 21.09.2019
dolezl sem nateklej až na polici, dobře stál a odpočíval, když mi nečekaně smekla pravá noha a opral sem to do hodin...
lsteffl VIIc OS 12.04.2020
Aleš Fiala VIIc OS 20.05.2020
trumen VIIc OS 26.07.2020
MichalB VIIc OS 26.07.2020
draKubas VIIc RP 03.07.2021
fialka VIIc OS 05.07.2021
zaoralf Krásný rozlez. Potřesení rukou na vrcholu věže. Zápis do knížky. Slanění. Písek, jak má být. ▾ VIIc OS 10.10.2021
Krásný rozlez. Potřesení rukou na vrcholu věže. Zápis do knížky. Slanění. Písek, jak má být.
Martin K. VIIc AF 14.04.2022
kletr VIIc OS 06.08.2022
vaclavjezek VIIc OS 27.05.2023
a.k.cz@outlook.com VIIc AF 17.06.2025
Rezo VIIc OS 09.08.2025
Přidání cesty do deníčku
Reklama:
Photo of the day:
Routes:
New in discussion:
Latest comments:
Hot:
New in advertising:
Instructions:
...