Největší frajeři to lezou bez použití díry pro kruh, který tam nakonec nebyl osazen, normální frajeři bez jištění s použitím díry. Díra by asi šla použít k zajištění přiměřenou velikostí friendu (nevyzkoušeno). Přiměřeně bázlivá osoba si odjistí vpravo od nástupu v sokolíku Severní cesty, že aby případný pád neskončil až hluboko ve stráni. No a ti ostatní to řeší tak, že dolezou ke kruhu na Severce, odkud si spodek údolky odjistí úplně bezpečně na schwebe. Prostě jak je ctěná libost...
Zapsal: JH, 19.09.2009 15:50:15
Tak díru vysekali, kruh neosadili? No to jsou věci, já myslel že to bylo z nějakého důvodu vytlučené... Jinak do té díry se mi před lety podařilo namontovat abalak, vypadal dokonce že by mě i chytil...
Zapsal: :::KOMIX:::, 19.09.2009 18:57:24
Lezl jsem to včera. 25.9.22 a trochu jsem to prohrnul - očistil od mechu tak to jde lézt. Ale zelenější cestu jsem nikdy nelezl. 😁