KrvákVe vrcholové knížce jsem nalezl, že už jsem to lezl. V deníku mám ale zapsanou Východní cestu - tu si také spíš pamatuji, že jsme lezli. Každopádně na trojku nepříjemné - solí to a něco se i hýbalo
III
OS
20.09.2020
Ve vrcholové knížce jsem nalezl, že už jsem to lezl. V deníku mám ale zapsanou Východní cestu - tu si také spíš pamatuji, že jsme lezli. Každopádně na trojku nepříjemné - solí to a něco se i hýbalo