KomíňákKdybych si na tuhle legendu pořádně odpočal, tak mě na konci převisu nemusela tak trápit. Spadl jsem 4krát už i se zašpičkovanýma nohama za hranu převisu. Nebyl jsem se schopný udržet v madle při kyvu těla. Po pořádném restu na klid.
5.12a
PP
15.05.2016
Kdybych si na tuhle legendu pořádně odpočal, tak mě na konci převisu nemusela tak trápit. Spadl jsem 4krát už i se zašpičkovanýma nohama za hranu převisu. Nebyl jsem se schopný udržet v madle při kyvu těla. Po pořádném restu na klid.
Polda JPPPPrvním to nevyšlo. Síly bylo, ale shitózní Ocůn lezky mi nedovolily dát normálně nohu do spáry. To v opraváku v TC Pro jsem pro změnu občas tu nohu nemohl ze spáry vyndat, jak tam betonově držela :-) Jinak už únava jak cyp...
5.11d
PP
23.10.2017
Prvním to nevyšlo. Síly bylo, ale shitózní Ocůn lezky mi nedovolily dát normálně nohu do spáry. To v opraváku v TC Pro jsem pro změnu občas tu nohu nemohl ze spáry vyndat, jak tam betonově držela :-) Jinak už únava jak cyp...