Stopery a abalaky k tutovýmu odjištění naprosto postačujou, navíc je to tak pětka, ale moc hezká.
Zapsal: Špicál, 27.08.2002 14:16:14
jisteni se vymyslet da ale solo je hezci
Zapsal: husa, 22.01.2004 13:18:28
Ve srovnání s Dvojspárou na Zvon tak IV-V. Od začátku až na konec jde zajistit - friendy (Kouba) 0,25 - 2. Vklíněnce obdobných velikostí.
Zapsal: Láďa, 04.09.2006 09:04:54
S tím jištěním bych to jako vyloženě triviální a tutový neviděl.
Jinak si myslím, že je to klasická ukázka, kde při připsaní "V" a "I" spletli pořadí. (opačný omyl -- IV místo VI, je horší :-))
No, myslím si, že k žádnému přehození nedošlo. On když to Wolfik dělal v pohorkách, tak to asi byla přece jen trochu jiná tancovačka než v lepičce. Přelézt v pohorách Dvojspáru není problém, v tomhle už by to byly už docela nejistý kroky...
Dan PSolo je ciste individualni vec, pro osobni prozitek. Kdyz se ale na tebe diva slicna divka s plechovkacem Branika, ze ktereho je treba moznost se napit, tak to jde jeste lip. Jinak paradni, decentni ladicka, melke fingerlocky a dobre odslapy. Kdyz se to trochu vyhrabe, tak parada.
6
solo
28.10.2021
Solo je ciste individualni vec, pro osobni prozitek. Kdyz se ale na tebe diva slicna divka s plechovkacem Branika, ze ktereho je treba moznost se napit, tak to jde jeste lip. Jinak paradni, decentni ladicka, melke fingerlocky a dobre odslapy. Kdyz se to trochu vyhrabe, tak parada.