Valmarminule jsem na to dojel na sílu abolavý prsty. dnes čerstvější jsem si to užil. Za mě 7A. Zvlášť, když se jde fakt přímo, ale i s chtama zprava s dodržením pravidla bez hran bych to viděl stejně..
7A
solo
23.02.2020
minule jsem na to dojel na sílu abolavý prsty. dnes čerstvější jsem si to užil. Za mě 7A. Zvlášť, když se jde fakt přímo, ale i s chtama zprava s dodržením pravidla bez hran bych to viděl stejně..