laurotDocela pěkná cesta po fantastických madlech. Ideální rozlezovka. Chyty jsou tak dobrý, že mně to pořád nutí dělat takový ty Šarma kroky, kdy člověk skočí do dalšího chytu, vypustí nohy a hodí jima dozadu. No vedlejší Frantíci si museli myslet, že je to kruťárna a i když to bylo jedno z mála lezitelných 6a v oblasti, tak se mu raději celý den vyhýbali:-)
6a
OS
18.10.2015
Docela pěkná cesta po fantastických madlech. Ideální rozlezovka. Chyty jsou tak dobrý, že mně to pořád nutí dělat takový ty Šarma kroky, kdy člověk skočí do dalšího chytu, vypustí nohy a hodí jima dozadu. No vedlejší Frantíci si museli myslet, že je to kruťárna a i když to bylo jedno z mála lezitelných 6a v oblasti, tak se mu raději celý den vyhýbali:-)