Books
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Competitions
2. liga Pardubice (13.06)
SP rychlost Zakopane (POL) (14.06)
SP paralezení Innsbruck (15.06)

Ranking
Cesty:
51.Černík 10000
52.Zaoral 9994
53. 9986
Bouldry:
51.Svoboda 9103
52.Tran 9078
53.Šolc 9053
Hory:
10.Nešťák 5095
11.Veselá 4592
12.Hess 4095

Results
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)
SP Madrid (28.05)

Diary
5944 lezců
1229812 cest
Nové přelezy:
Daywalker 9+/10-
Logaritam 7b
Dumbo 9-
Respekt 10-
Zrození Hv 9
Plan B 10
Vogeln Ver 9+
Brumby 9-
De Sába 9-
Nicklas 9-

Indoors
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Shops
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Název cesty:

Údolní Cesta

Klasifikace:VI
Typ cesty:skalní
Sektor:Klárka
Oblast:Labské Údolí - Pravý Břeh
Poloha:Labské Pískovce
Obtíže:technika
Sklon:kolmá
Délka:80 m
Jištění:2kruhy
Autor:H.Wiegel, J.Mlezák 1953
Popis:
V údol.stěně koutem, pak stěnou na plošinu. Stěnkou na volný blok (K) a stěnou mírně doprava pod převis na římsu. Traverz dol.na hranu a tou, výše vpravo od ní k volnému bloku (K). Dol.do spáry v S stěně a tou na velkou plošinu. Starou cestou na vrchol.
Zapsal:Jarda Loučím (jardal), 22.01.2008 20:52:42

 
* * * * * * * * 
Hodnocení / Počet:   8 / 2

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Průvodce
   - 10. Krkavčí ostroh


 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

Jé, to je nějaký nedorozumění - ta cesta má dobrejch 80 metrůch! Je jednou z nejdelších a nejkrásnějších v pravobřežním Labsku. Nazdar! V. Š.
Zapsal: starej Širl, 23.01.2008 12:12:32

Cestu jsem zapsal s poměrně značným odstupem od data přelezu. Těch 30m jsem ,,opsal,, od jiného výstupu na tutéž věž. Je fakt, že 2kruhy na 30m délky se mi u klasické žlebské údolní cesty moc nezdály. Díky za upozornění, opraveno.
Zapsal: Jardal, 23.01.2008 12:57:45


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

I agree to the processing of personal data.

 

Přelezy

jardalVIOS01.09.2000
Komíňáknádherný klasický výlet na vrcholVIOS04.07.2016
nádherný klasický výlet na vrchol
ListyVIOS25.04.2021
Tomas.LanskyVyjeli jsme s Eliškou o den dřív a jeli na koloběžkách z děčína do Bad Schandau. Večer jsme měli zabookovaný apartmán, kde jsme se sešli i s Haničkou a Kryštofem (Apartmány Jožák). Na západ slunce jsme ještě vyrazili na tokové malé solivé skalky nedaleko apartmánu na západ slunce (tam se Elišce dařilo a vylezla solivý komín, dost mě překvapila). Druhý den jsme měli vyhlídnutou skálu v labáku - Vojtěch, ale když jsme k němu přišli, bylo to navlhlé a cesty byly s lebkou v pruvodci. Tak jsme se celkem dlouho přesouvali k tehle skale a dali tam tuhle šestku, bohužel jen první délku. V ceste u štandu byl vyklající se balvan 4x4 m.VIOS16.07.2024
Vyjeli jsme s Eliškou o den dřív a jeli na koloběžkách z děčína do Bad Schandau. Večer jsme měli zabookovaný apartmán, kde jsme se sešli i s Haničkou a Kryštofem (Apartmány Jožák). Na západ slunce jsme ještě vyrazili na tokové malé solivé skalky nedaleko apartmánu na západ slunce (tam se Elišce dařilo a vylezla solivý komín, dost mě překvapila). Druhý den jsme měli vyhlídnutou skálu v labáku - Vojtěch, ale když jsme k němu přišli, bylo to navlhlé a cesty byly s lebkou v pruvodci. Tak jsme se celkem dlouho přesouvali k tehle skale a dali tam tuhle šestku, bohužel jen první délku. V ceste u štandu byl vyklající se balvan 4x4 m.

 Přidání cesty do deníčku
 Photo of the day:
Anatolia
Celik Kalp, 6+
 Routes:
All routes (192261)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Uroboros 8+ Vranické Skály
Moschettone rosso 6b+ Lecco/Como
Pesce palla 6b Lecco/Como
Gandalf e Smigol 6a+ Lecco/Como
Mi si è aperto il buchino 6a Lecco/Como
Latest comments:
Údolní Cesta VIIa Tisá - Velké Stěny
Geronimo 8A+ Viklany
Mi si è aperto il buchino 6a Lecco/Como
Mi si è aperto il buchino 6a Lecco/Como
Superditon 6a+ Bergamo-Brescia

 New in discussion:
Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner | Climbing Partner |

 Latest comments:
Contributions from abroad | Re: Mr.hi | Re: Mr. | Re: Mr. | Re: Mr.hi | Aktuelle Situation | Adrspach | Patsy Leeds | Ramonwoutt | Bogdanztq |

 Hot:
Kalymnos (1)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Switch to desktop version