Zdenál.FJednou jsem si odskočil - os/rp uplně jedno jestli to člověk leze solo nebo s lanem, nevylezl jsem to uplně v klidu a tězky kroky ještě několik m nad zemí
VIIIb
OS
04.09.2025
Jednou jsem si odskočil - os/rp uplně jedno jestli to člověk leze solo nebo s lanem, nevylezl jsem to uplně v klidu a tězky kroky ještě několik m nad zemí