VasekdegammaVelká radost a celkem nečekanej přelez, i když sem to měl vytipovaný. Program sme vymejšleli s Fíšou a už to vypadalo, že to vzdám a půjdem, když mě napadlo nabrat jednoprstovou rejži pravou a vytáhnout se z levý nohy až na šikmej chyt na levou. Pak sem se ještě trochu bál ve vlhkým výlezu, ale už sem to nepustil :)
7B
solo
24.10.2014
Velká radost a celkem nečekanej přelez, i když sem to měl vytipovaný. Program sme vymejšleli s Fíšou a už to vypadalo, že to vzdám a půjdem, když mě napadlo nabrat jednoprstovou rejži pravou a vytáhnout se z levý nohy až na šikmej chyt na levou. Pak sem se ještě trochu bál ve vlhkým výlezu, ale už sem to nepustil :)