No včera sem to vymyslel a dnes bohužel nebyl ráno spolulezec, tak jsem si vzal bouldermatku.
Zapsal: čaj, 25.04.2008 14:18:11
Gratulace...ta Bajerka je snad nafukovací...Dobrej styl. Takže podle té logiky, že cesty se mají lézt tak jak to lezl autor, to budem muset lozit solo :-).
Zapsal: foton, 25.04.2008 14:38:43
johohoo, Zloprask, to zni krrute! uz se tesime na Bajerku
Zapsal: janis, 25.04.2008 14:38:58
Hihi, no raději ne. Ve spodních 2 bouldrech se padá hezky, ale nahoře to naštěstí vyšlo napoprvé...tam bych to nechtěl oprat. Jo výlez od slaňáku hlínolokrem taky stál za to.
Zapsal: čaj, 25.04.2008 14:47:00
Fotone Bajerka už není nafukovací, tam je definitivně konec :-)).Styl jako autor bych nedoporučoval:-), to bych třeba v Rudicích musel dát v Pomníku jištění o metr níž a to by byl pro mnohé opravdu Poslední:-)).
Zapsal: Vlk, 25.04.2008 15:05:50
Čaji ty si hovado :-)
Zapsal: o.., 25.04.2008 16:16:38
čajdo ty seš dééémon hovado šedý :-) prej nebyl spolulezec tak jsem vzal bldmatku se poseru
Zapsal: Mezinárodně uznanej , 25.04.2008 16:53:01
No jo, nastoupila nová generace, která nekecá a leze.
Zapsal: Pozér Vlk, 25.04.2008 17:51:23
že to tady píše zrovna vlk :-))))
Zapsal: Qid, 25.04.2008 18:36:29
Odstúpavať do stienky vpravo, či nie, toť otázka!
Zapsal: tah-sha-tunga, 26.05.2012 22:41:11
otázka to není, kdo chce cvakat druhý tak ať si odstoupne, kdo to chce lézt bez odstupování (pak sedí klasa), necvakne druhý a hrne dál a cvaká až třetí (pády bezproblémové a bez doteku se zemí!)
Zapsal: v., 16.06.2012 20:01:54
Podľa autora bez odstúpavania, potom však v porovnaní so sudedným "Rozpětím" trochu vyššia dimenzia...
Salamandrabez odšlapu to de taky, holt se člověk trochu proletí, ale na zem to není
9-/9
PP
19.06.2012
bez odšlapu to de taky, holt se člověk trochu proletí, ale na zem to není
Polda JPPPVe druhém pokusu jsem spadl zcela hore, když mi vyjela noha a já ji nemohl najít zpět. Prý jsem jediný, kdo to nevylezl, když to měl vylezené. Docela jsme se tomu nasmáli.
9-/9
PP
25.05.2017
Ve druhém pokusu jsem spadl zcela hore, když mi vyjela noha a já ji nemohl najít zpět. Prý jsem jediný, kdo to nevylezl, když to měl vylezené. Docela jsme se tomu nasmáli.
asunástup oběma z dírky, přehlídka sickheilových nátahů....
9
PP
25.05.2017
nástup oběma z dírky, přehlídka sickheilových nátahů....
zaoralfUff... Za mě dost poctivá devítka. Kroky ze spoďáku na pád, pak dobrá kostka, nádech a pak zase křeč krok do bočáčku.
9
PP
26.05.2017
Uff... Za mě dost poctivá devítka. Kroky ze spoďáku na pád, pak dobrá kostka, nádech a pak zase křeč krok do bočáčku.
Karlitopytel 2016? tyvogo, tak já měl celou dobu špatnej program, okoukáno od Filipa :) dnes z první, super cesta
9
PP
25.07.2018
pytel 2016? tyvogo, tak já měl celou dobu špatnej program, okoukáno od Filipa :) dnes z první, super cesta