Books
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Competitions
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Ranking
Cesty:
50. 9986
51.Šenkýř 9969
52.S 9953
Bouldry:
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
52.Čech 9050
Hory:
21.Novák 2688
22.Bernard 2632
23.X. 2532

Results
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Diary
5948 lezců
1231046 cest
Nové přelezy:
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+

Indoors
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová
Lezecké centrum Mammut - Praha 7 - Holešovice
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka

Shops
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
LANEX eshop - Bolatice

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Název cesty:

Messico E Nuvole

Klasifikace:7a
Typ cesty:skalní
Sektor:Bassilandia
Oblast:Bassilandia
Poloha:Itálie - Valle Del Sarca
Obtíže:technika
Sklon:kolmá
Délka:27 m
Jištění:bh
Popis:
Hezká rozmanitá cesta s krápníky, lištami, převískem a sokolíkem.
Zapsal:Aleš Fiala (Aleš Fiala), 14.05.2008 12:42:09

 
* * * * * * * 
Hodnocení / Počet:   7 / 1

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Průvodce
   - Bassilandia


 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

Gezka rozmanita cesta s krapnikama, listama, previskem a sokolikem.
Zapsal: Mrož, 24.11.2017 16:26:28


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

I agree to the processing of personal data.

 

Přelezy

Dalas7a+flash01.07.2007
Aleš Fiala7a+OS03.05.2008
Ladis7a+flash03.05.2008
zdenous7aOS18.04.2011
Komíňákjistil Mišan. Po lezení jiných cest jsem byl už jetej. Tohle šlo, ale bylo to už na hranici. Nahoře super žába v sokolu. Potěšila7aOS17.11.2011
jistil Mišan. Po lezení jiných cest jsem byl už jetej. Tohle šlo, ale bylo to už na hranici. Nahoře super žába v sokolu. Potěšila
laurotOd pohledu pěkná cesta, kde se první část leze po krápníčkách, pak nateklých dírách a v závěru přijde klíčový trojúhelníkový převis.
Klára zkouší jako svoje druhé 7a, ale už nemá sílu ani morál, takže se dost trtá a na klíčový převis už není síla, takže věší pytel.
Já se snažím lezt maximálně zpříma, takže si dost hrábnu už dole. Střední část byla těžší než jsem čekal, protože Klára přeběhla docela v pohodě. K převisu se dostávám dost vyndaný, navíc trochu bloudím a nemůžu najít správný směr. Několikrát se vracím. Když už asi vím sekvenci, tak už skoro nejsou síly. Nakonec dohroším jen tak tak, ale musel jsem si hrábnout.
Už jsem byl dost utahaný z předchozích cest. Kde jsou ty časy, kdy jsem dával 8-10 cest denně...
7aflash26.03.2016
Od pohledu pěkná cesta, kde se první část leze po krápníčkách, pak nateklých dírách a v závěru přijde klíčový trojúhelníkový převis.
Klára zkouší jako svoje druhé 7a, ale už nemá sílu ani morál, takže se dost trtá a na klíčový převis už není síla, takže věší pytel.
Já se snažím lezt maximálně zpříma, takže si dost hrábnu už dole. Střední část byla těžší než jsem čekal, protože Klára přeběhla docela v pohodě. K převisu se dostávám dost vyndaný, navíc trochu bloudím a nemůžu najít správný směr. Několikrát se vracím. Když už asi vím sekvenci, tak už skoro nejsou síly. Nakonec dohroším jen tak tak, ale musel jsem si hrábnout.
Už jsem byl dost utahaný z předchozích cest. Kde jsou ty časy, kdy jsem dával 8-10 cest denně...
ivoš7aOS26.10.2016
zdenda7aOS01.11.2017
pajamrazek7aOS23.11.2017
jirkas7aOS26.10.2022
krabBýt nad převisem se zapíná šíleně, pro mě crux cesty, která není úplně lehká. K řetězu jsem žáboval jak to šlo.7a+OS12.03.2026
Být nad převisem se zapíná šíleně, pro mě crux cesty, která není úplně lehká. K řetězu jsem žáboval jak to šlo.

 Přidání cesty do deníčku
 Photo of the day:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Routes:
All routes (192385)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Sluneční spára VI Sloup V Čechách
Muskel maskel 6c Fosnavåg
Hightec 6c+ Fosnavåg
Dyret 6c Fosnavåg
Tannlegen 6c+ Fosnavåg
Latest comments:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 New in discussion:
Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner | Climbing Partner |

 Latest comments:
Contributions from abroad | Re: Mr.hi | Re: Mr. | Re: Mr. | Re: Mr.hi | Aktuelle Situation | Adrspach | Patsy Leeds | Ramonwoutt | Bogdanztq |

 Hot:
Kalymnos (1)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Switch to desktop version