VasekdegammaSvěte, div se...moje první poctivá (přírodní/nesekaná) pískovcová devítečka :)
Nejdřív sme to lezli s Čermym TR, to sem to dal v kuse, ale už nebyl čas na PP přelez. Takže teď na RP. Pěkná cesta v pevným písku :)
IXa
RP
28.06.2014
Světe, div se...moje první poctivá (přírodní/nesekaná) pískovcová devítečka :)
Nejdřív sme to lezli s Čermym TR, to sem to dal v kuse, ale už nebyl čas na PP přelez. Takže teď na RP. Pěkná cesta v pevným písku :)