MrndaPěkné. Zajímavé ležení. Mega sme zatměli...máslo na hlavu
7-
OS
05.09.2009
Pěkné. Zajímavé ležení. Mega sme zatměli...máslo na hlavu
Olga(Kolouch)tak zase nic, další vícedélka, co jsem nevylezla...ale jinak moc pěkná cesta, krásné délky v traverzu pod stropem. Pak ale zatmění a bez čelovky hledání slaňáků, bléé zážitek.
7-
RC
05.09.2009
tak zase nic, další vícedélka, co jsem nevylezla...ale jinak moc pěkná cesta, krásné délky v traverzu pod stropem. Pak ale zatmění a bez čelovky hledání slaňáků, bléé zážitek.