jikosSokolik v druhe delce mi zimou a vycerpanim z vystupu nejak vyklouznul z ruky, a hup do frenda. Po spusteni na polici uz v pohode. Po konzultaci s pruvodcem od Pioly to vypada, ze jsme zabloudili udajne za 6c (nad klicovym previsem zleve podel plotnovite rampy). No nevim.
6c
RP
02.07.2011
Sokolik v druhe delce mi zimou a vycerpanim z vystupu nejak vyklouznul z ruky, a hup do frenda. Po spusteni na polici uz v pohode. Po konzultaci s pruvodcem od Pioly to vypada, ze jsme zabloudili udajne za 6c (nad klicovym previsem zleve podel plotnovite rampy). No nevim.
alesakPrvní cesta... dole docela hardcore a sokol uprostřed hutnej. Tahal jsem lehčí dýlky.
6b+
-
02.07.2011
První cesta... dole docela hardcore a sokol uprostřed hutnej. Tahal jsem lehčí dýlky.
zaoralfPrvní délka lezena úzkou, mírně převislou spárkou.
6b+
OS
12.07.2011
První délka lezena úzkou, mírně převislou spárkou.