Books
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Competitions
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Ranking
Cesty:
49.Zaoral 9994
50. 9986
51.Šenkýř 9969
Bouldry:
49.Skočdopole 9103
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Results
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Diary
5948 lezců
1230985 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Indoors
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Shops
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Název cesty:

Dobří Holubi Se Vracejí

Klasifikace:Xb
Typ cesty:skalní
Sektor:Holoubek
Oblast:Teplické Skály
Poloha:Broumovsko
Obtíže:technika
Sklon:kolmá
Délka:35 m
Jištění:6 kruhů
Autor:Tomáš Sobotka, Luboš Mázl, 21.8.2008
Popis:
Ze soutěsky mezi Egonem a Holoubkem,spárou k pravé SVhraně a jí přes 6K na vrchol
Poznámka:
AF Xa, jedna z nejúžasnějších hran a cest v Teplicích
Zapsal:Jitka Mázlová (JIŤA), 11.09.2008 20:33:19

 
* * * * * * * * * 
Hodnocení / Počet:   9 / 4

  
(hezčí cesta - více bodů)

 Všechny cesty
 Nová cesta

Komentáře

Gratulace Jíťo!!!
Zapsal: Miláno, 12.09.2008 22:06:10

Vylezeno fleš Kubou Cicvárkem...v knížce na vrcholu je napsáno RP Xa...mě to přišlo jako poctivé Xb...Kuba má holt formu a stím mizí jeho reálný odhad klasifikace...každopádně na fleš je to hodně hustý...
Zapsal: elbrus, 29.09.2008 19:08:05

Kuba mi taky říkal, že mu to přijde jako Xb; shodil to prý sám Majzlík, když to viděl :)
Zapsal: P., 29.09.2008 19:38:25

Kuba i Lautna říkal Xa,mě to přišlo Xab,ale o proti Perle to je někde jinde.
Zapsal: Majzlík, 30.09.2008 08:25:55

To je teda dobrý. Všichni říkaj, že je to těžší, ale někdo to shodil na Xa :)) No, omlouvám se za nařčení, reprodukoval jsem jenom to, co mi říkal Kuba, když jsem s ním o tom mluvil. To se tvářil taky spíš na Xb. Prý se mu to zdálo skoro stejné jako Egon naproti. - Ale jako bych nic neřekl :) Hlavně to vypadá krásně, tak jak bude trochu sebevědomí, hurá do toho.
Zapsal: Piškot, 30.09.2008 11:24:08

Původně jsme s Tomajdou uvažovali o lehčím Xb,aby se to lezlo má to takový nevábný začátek.Kuba se v tom prošel a že Xb by neflešnul.Cesta patří do Teplické trilogie,Klasika Xc,Perla Xb,tak se hodilo Xa?Hlavně když se to poleze.Majzlík
Zapsal: Majzlík, 30.09.2008 14:05:17

Nojo, Kuba je našláplej jak zvíře. Tenhle druh lezení mu sedí - tak asi flešnul. To on jenom tak ze skromnosti že ne :)
Zapsal: P., 30.09.2008 15:02:30

Jsem ráda,že to Dlabis pociťuje stejně jako já:)Kluci mají formu(Majzlík s Tomajdou) a jejich prvovýstupy a přelezy snad neznají hranic.Jen s tou klasifikací jsou zbytečně zatvrzelí.Jakoby zapoměli,že i pískovcová klas.má i jiné stupně než Xa,nebo do Xc.Každopádně pokud je tato cesta Xb,jsou cesty Pád do ticha,Perla,Vzkříšení,Lety mimo Xc a Klasika XIa(minimálně).Od toho se pak teď odvíjí i klasa od Alberta(P.Hrubý),kde v VIIIc děláte morfa jak v desítce.Tak a teď si doma něco vyslechnu:)
Zapsal: Jíťa, 02.10.2008 20:15:37

Dobře Jíťo jen do nich :-)
Zapsal: hanes, 02.10.2008 21:31:21

Vivat Jiťa! Gratulace mamino a motivace pro nás ostatní. :-) Díky ti.
Zapsal: R.K., 02.10.2008 21:44:32

holy šíííít!!!!
Zapsal: A., 02.10.2008 22:20:06

udatná to žena, vzala hněv na svá bedra :-) Jíťo dobře..
Zapsal: malej bejk, 02.10.2008 22:20:55

Asi před dvaceti lety jsem natlouk do nádherný hrany na Holoubka kruh.Všichni se mě smáli a říkali že jsem se musel zbláznit.Na tehdejší dobu a na naše lezecký schopnosti jsem si ukrojil opravdu velkej krajíc.Ale dnes jsem rád,že je cesta po tolika letech vylezená a smekám před autory.Je to úžasný.
Zapsal: Karel, 29.09.2009 18:30:54

na nevábnej začátek zapomeňte, dá se to nově nastoupit novou cestou od Alberta a to je pak bomba lajna, máte kruh navíc a ještě se nemusíte šoupat nějakejma komínkama... co víc si přát :-)
Zapsal: malej bejk, 14.08.2011 22:49:45


 Přidání komentáře 
Jméno
Email
Komentář

I agree to the processing of personal data.

 

Přelezy

JIŤAXbPP06.09.2008
DlabisXbPP28.09.2008
pychinXbAF20.09.2009
titanheadXbPP17.09.2011
BrozikXbRP29.08.2013
Polda JPPPStejně jako Schambala Xb. S tím rozdílem, že na toto už musí člověk umět pořádně lézt! Jiný svět!Xb-11.10.2018
Stejně jako Schambala Xb. S tím rozdílem, že na toto už musí člověk umět pořádně lézt! Jiný svět!
AKlepší než Schambala! musela bych se moc a velmi dlouho soustředit, kdyby na prvnímXbRC14.10.2018
lepší než Schambala! musela bych se moc a velmi dlouho soustředit, kdyby na prvním
KomíňákBomba hrana jak na paneláku. Stěna na levačku konečně suchá a třelo to. Dneska super partička a radost bejt ve skalách. Prostě nádherný odpoledne.XbPP27.10.2019
Bomba hrana jak na paneláku. Stěna na levačku konečně suchá a třelo to. Dneska super partička a radost bejt ve skalách. Prostě nádherný odpoledne.
djangoXbflash02.10.2021
novakjaMohlo bejt na druhy, ale nepochopitelně jsem si cvakl lezku do kruhu, nechápu, toaletak naladenXa/XbPP03.10.2021
Mohlo bejt na druhy, ale nepochopitelně jsem si cvakl lezku do kruhu, nechápu, toaletak naladen
vojta.rvůbec to není lehký,minule mě to zbytečně vyškolilo pac jsem lezl 7den. Dnes 2 ostrým,bitka bylaXbPP09.10.2021
vůbec to není lehký,minule mě to zbytečně vyškolilo pac jsem lezl 7den. Dnes 2 ostrým,bitka byla
vojta (vlčák)XbPP24.08.2023
senkyrkubaXbOS16.09.2025
Malej PrimánTrilogie za den!XbPP21.09.2025
Trilogie za den!

 Přidání cesty do deníčku
 Photo of the day:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Routes:
All routes (192363)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Eventyrhjørnet 6c Fosnavåg
Ruter ess 6c Fosnavåg
Kylla grilling 6c Fosnavåg
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Latest comments:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 New in discussion:
Please help me complete my university bouldering project! | Will you go from CZECH REPUBLIC to LONDON, UK? | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner | Climbing Partner |

 Latest comments:
Contributions from abroad | Re: Mr.hi | Re: Mr. | Re: Mr. | Re: Mr.hi | Aktuelle Situation | Adrspach | Patsy Leeds | Ramonwoutt | Bogdanztq |

 Hot:
Kalymnos (1)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 ...

 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Switch to desktop version