Dan PAtmoška pokračovala. Boulder pěkně pod prvnim, tak, jak to má být. Vlastbě baletění na hraně po škrabkách. To jsem si ještě ale povídal s Terezou, která mě chytala do náručí, aby zabránila nejhoršímu, takže mi to ani tak nepřišlo. Celkově lepší, než ta blbost vlevo od Indiána. V lepšim stylu a citu.
9-
OS
27.05.2022
Atmoška pokračovala. Boulder pěkně pod prvnim, tak, jak to má být. Vlastbě baletění na hraně po škrabkách. To jsem si ještě ale povídal s Terezou, která mě chytala do náručí, aby zabránila nejhoršímu, takže mi to ani tak nepřišlo. Celkově lepší, než ta blbost vlevo od Indiána. V lepšim stylu a citu.
zaoralfNazkoušeno na grigri a posláno 1. ostrým. Lišty - to je moje!
9-
PP
30.09.2023
Nazkoušeno na grigri a posláno 1. ostrým. Lišty - to je moje!