Komíňákna první jsem to osahal a možná zabalil zbytečně bez kousnutí. Na druhej jsem to prošel uplně betonově bez problému a ani mi nenateklo. Pocit z přelezu, takový jaký mám rád. Bohužel až na druhej.
5.12c
PP
11.11.2013
na první jsem to osahal a možná zabalil zbytečně bez kousnutí. Na druhej jsem to prošel uplně betonově bez problému a ani mi nenateklo. Pocit z přelezu, takový jaký mám rád. Bohužel až na druhej.
butchervyrazeno od amiku, nahore krute na krev po listach
9-
flash
17.10.2015
vyrazeno od amiku, nahore krute na krev po listach