Cesta je pěkná, po pevných lištách, k prvnímu bezpečná. S klasou bych nehýbal.
Zapsal: Mrož, 04.09.2011 14:16:45
Jmenuje se to Pandžábská hrana a v hrádeckém průvodci to má klasu VIIIc, RP IX, což myslím sedí. Možná je o trošilinku lehčí. Každopádně nádherná cesta po lištách, kruhy přesně tam, kde mají být.
Komíňákjistila Žanetka. Super hranka. Vedlejší Karešákova deina jen AF. V tomhle vedru na to nemám. Vždy jsem už potil dirky v posledním kroku v bouldru kolem 2.K
IXa
OS
22.06.2019
jistila Žanetka. Super hranka. Vedlejší Karešákova deina jen AF. V tomhle vedru na to nemám. Vždy jsem už potil dirky v posledním kroku v bouldru kolem 2.K