  Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
|
 AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
|
 Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869
Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075
Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
|
 SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
|



|  | Contact | |

|
| |
| Název cesty: | Bugs Bunny | | Klasifikace: | 7A+ | | Typ cesty: | boulder | | Sektor: | Hřeben | | Oblast: | Bystřička | | Poloha: | Vsetínské Vrchy | | Obtíže: | boulder | | Sklon: | převislá | | Délka: | 2 m | | Jištění: | BM | | Autor: | Venca Kučírek | | Zapsal: | 16.11.2008 18:41:40 |
| |
Hodnocení / Počet: 0 / 0
Všechny cesty
Nová cesta
|
Komentáře
Hohó odkdy se zapisujou bystřičské boldry? a odkdy je to 7A+? 6B je více akurátní:)
Zapsal: Adam Fiala, 17.11.2008 00:08:48 Do pi.i! jaky hajzel to tu zadal?! :-) Adam ví o co jde... 6B max (možná to už kleslo).
Zapsal: Venca, 17.11.2008 00:20:47 5C, mozna C+ :)))
Zapsal: Marek, 17.11.2008 08:10:39 No možná až to vylezu já tak to spadne na 6A:D každopádně nechť anonym odhalí svou tvář!
Zapsal: Adam Fiala, 17.11.2008 11:08:50 ale vy se bavíte o pulčínské klase..... asi tam anonym zapomel zapsat 7A+ Fb. to by uz sedelo ne?
Zapsal: Lukáš, 19.03.2009 21:50:48 Nesedělo, je to 6b
Zapsal: Pen, 20.03.2009 11:05:53 To mě těší, že se "Pul" klasa pomalu ujímá...:-)
Zapsal: Venca, 20.03.2009 12:49:18 Tak co venco aspon 7A fb to je ne?
Zapsal: Lukáš, 20.03.2009 17:54:47
I agree to the processing of personal data.
| | Přelezy
Přidání cesty do deníčku
|
Reklama: |
| |
|  | Photo of the day: | |

|  | Routes: | |
|  | New in discussion: | |
|  | Latest comments: | |
|  | Hot: | |
|  | New in advertising: | |
|  | Instructions: | |
|  | ... | |
|