KomíňákProč brát ty jebky, když jde z madla naskočit do ostrý dírkolišty. Sice do 3 prstů, ale ostrý chyt a k tomu je na nohu schod. Kdybych se kokot nebouchnul do kolene a nemusel se pustit bolestí, tak by to šlo asi hned. Na druhej úplně na klid. Udělali to takto i ostatní menší spolulezci, takže délkou to není
7b+/7c
PP
17.01.2020
Proč brát ty jebky, když jde z madla naskočit do ostrý dírkolišty. Sice do 3 prstů, ale ostrý chyt a k tomu je na nohu schod. Kdybych se kokot nebouchnul do kolene a nemusel se pustit bolestí, tak by to šlo asi hned. Na druhej úplně na klid. Udělali to takto i ostatní menší spolulezci, takže délkou to není