Mihalspodek mi prisel tak lehkej, ze jsem zaver krute podcenil, neodpocal, necvaknul a pak se po nateceni zoufale vracel do odpocinku. Nakonec trochu po boji, ale 7b to vazne neni.
8+
OS
29.12.2014
spodek mi prisel tak lehkej, ze jsem zaver krute podcenil, neodpocal, necvaknul a pak se po nateceni zoufale vracel do odpocinku. Nakonec trochu po boji, ale 7b to vazne neni.
ondrasLukas mi to pekne vyradil, spodek je vytrvalostni po dirach, pak no hand a v zaveru ciha nejtezsi krok kde jsem pumpu udelal jeste delsi nez bylo potreba, ale nastesti to vyslo
8+
flash
02.01.2015
Lukas mi to pekne vyradil, spodek je vytrvalostni po dirach, pak no hand a v zaveru ciha nejtezsi krok kde jsem pumpu udelal jeste delsi nez bylo potreba, ale nastesti to vyslo