Dříve asi byla za 5+, teď bych jí klidně dala minimálně 6a. Přes druhou (nebo třetí?) presku se slušně bouldruje přes převísek za dnes už hodně ojeté chyty (pokud lezete skutečně kolem presek).
Luc_KyDříve asi byla za 5+, teď bych jí klidně dala minimálně 6a. Přes druhou (nebo třetí?) presku se slušně bouldruje přes převísek za dnes už hodně ojeté chyty (pokud lezete skutečně kolem presek).
6a
OS
13.03.2015
Dříve asi byla za 5+, teď bych jí klidně dala minimálně 6a. Přes druhou (nebo třetí?) presku se slušně bouldruje přes převísek za dnes už hodně ojeté chyty (pokud lezete skutečně kolem presek).
pavelllPěkná cesta, dole maličko vojetá, jinak ale pohodový madla a v závěru i super jeskyňka. Od slaňáku jsem pokračoval bez odsedu cestou Danos Colaterales.
5c
OS
03.11.2016
Pěkná cesta, dole maličko vojetá, jinak ale pohodový madla a v závěru i super jeskyňka. Od slaňáku jsem pokračoval bez odsedu cestou Danos Colaterales.